Ibiza u Stříbrné Madony se narodila 12. února 2004, po třech letech se dostala k současnému majiteli Miroslavu Kuřilovi. V té době ještě nikdo netušil, jaké úspěchy Ibinku a jejího nového pána čekají. Po pár měsícich spolu zkusili první speciální výstavu Amerických buldoků ve Svojanově, kde se umístili na 1. místě.

 Po delší odmlce, se v roce 2008 podařilo Ibince opět umístit na 1. místě na výstavě ve Svojanově. Toto byl zároveň popud k účasti na výstavě FCI. Ibinka byla přihlášena na klubovou výstavu pořádanou Mollos clubem v Nezamyslicích, kde Ibinka uspěla nad očekávání dobře. Domů si odvážela ocenění V1 a CAC, což byl počátek pro založení chovatelské stanice.
 Hned po výstavě v Nezamyslicích absolvovala Ibinka vyšetření na dysplazii kyčelních kloubů a po obdržení výsledků vyšetření byla podána žádost o založení chovatelské stanice.

 Toto plemeno je i přes svůj poměrně robustní vzhled velmi přátelské a inteligentní. Lze jej doporučit prakticky každému chovateli i do rodin s dětmi. Ibinka sama je velmi přítulná a mazlivá.